| VreauSamiReparTastatura a întrebat:

Hai salut, stiti de ce cand apas tasta doi se pune sase, cand apas tasta trei se pune sapte, cand apas tasta patru se pune opt si cand apas tasta cinci se pune noua? Nu stiu ce dracu i-am facut sau ce are dar vreau sa rezolv problema cat mai repede, tastatura se numeste: "Tastatura gaming mecanica Redragon Dark Avenger 87 Keys, RGB". HELP

2 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

E pe invers, in ziua de azi nu e frumos sa judeci, trebuie doar sa accepti, nu e vina ei ca s-a nascut asa!

| unom12345 a răspuns:

Mă gândesc că ai umblat la setări la limbă și s-a schimbat layout-ul, conformându-se după o anumită țară. Vezi acolo, pune română sau engleză.