| NicholaszMCExpert a întrebat:

Hai salut TPU! Am o problema cu CS bestial care este urmatoare : cand ma conectez pe DmX.Lunetistii.Ro imi zice asa "Fatal Error : Mod_LoaderBrushModel: model/v_ak47.mdl has wrond version number (120 should be 30)

Răspuns Câştigător
| Hopsin a răspuns:

Mergi unde ai instalat Counter Strike/cstrike/models si cauta pe acolo v_ak47.mdl si sterge-l si apoi cauta pe google un alt model si descarca-l si copieaza-l in folderul unde era cel vechi.

2 răspunsuri:
| sebique a răspuns:

Cauta pe net modelul /v_ak47.mdl,

sau sterge config.cfg, intra in cs si dai default iar.

Cel mai bine, o noua reinstalare la cs.
Dar sa il stergi de tot in :C.

| VersusApple a răspuns:

Iti sugerez sa iti pui Cs Classic si daca vrei aremele modificate din bestial gasesti un tutorial usor si explicit! Succes!