| catty443 a întrebat:

Heeei. stie cineve vreun site, de unde pot sa iau teme pentru sony ericsson ELM? si sa fie fara virusi. dau fundita pentru cel mai bun site! happy

Răspuns Câştigător
| justme_2012 a răspuns:

Http://www.zedge.net/? updPhone=3724 si in afar de teme si si ringtonuri, videoclipuri si imagini:)
e cel mai bun site

7 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

De aici, mi se par superbe:
http://www.zedge.net/wallpapers/3724/sony-ericsson-elm-wallpapers/
Eu intru pe el de fiecare dată, are foarte multe teme drăguţe.

| Instinkt a răspuns:

Http://www.zedge.net/ alegi modelul; telului si gasesti de toate

| Jump3r a răspuns:

Www.zedge.net...
aici gasesti tot :)