| Teddy_6960 a întrebat:

Cum imi sterg contul de Facebook (definitiv) astfel incat dupa ce il sterg sa pot sa imi fac altul cu aceeasi adresa?

11 răspunsuri:
| Teoxutzu a răspuns:

Nu poti sa stergi contul. Dar de ce vrei sa faci altul? poti sa schimbi numele si restul

| Daienutza99 a răspuns:

Pentru a sterge un cont de Facebook, mai intai este recomandat sa stergi orice fisiere si detalii de pe cont: poze, mesaje, linkuri, filme, muzica etc. Intra aici https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account si da click pe Submit(sterge cont). Stergerea va dura cateva zile, apoi contul tau va disparea din baza de date.

| oAlexa a răspuns:

Accesand acest link si dand clic pe "trimite", contul se va dezactiva timp de 2 saptamani dar nu se va sterge. Doar in cazul in care nu mai te loghezi 2 saptamani. acesta va fi sters definitiv.
http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

| Onofrei_Gabi_1975 a răspuns:

Ok

Alte răspunsuri
| Ismail_Taifun_1989 a răspuns:

Vreai sa sterg contul de faceboob

| Cristian_Alexandru_1977 a răspuns:

Vreau sa l șterg

| Lupu_Mariana_1970 a răspuns:

Vreau sa sterg drfinitiv contulfb

| Hriscu_Iosif_1999 a răspuns:

Vreau sa ma sterg de finitiv