| Mynni3 a întrebat:

Daca imi sterg contul de facebook pot sa mi-l refac din nou cu aceeasi adresa de mess? thinkingthinkinghappyhappyhappyhappyhappyhappythinking FUNDA

Răspuns Câştigător
| JuliaJules a răspuns:

Nu cred ca poti sa iti stergi contul de facebook ci doar sa-l dezactivezi ceea ce inseamna ca inca e acolo, numai ca nimeni nu poate sa-l vada. Il reactivezi odata ce intri din nou pe facebook-ul cu pricina.

| anyway18 a răspuns (pentru JuliaJules):

Daca il dezactivezi ce o sa le apara prietenilor care ma cauta ceva de genu.''THE PAGE NOT FOND.''?

3 răspunsuri:
| ɹαℓυ a răspuns:

Daca iti stergi contul de facebook, poti sa faci altul nou cu aceeasi adresa de "mess". Bafta!

| Xtadelo a răspuns:

Nu.