| JustForMe a întrebat:

Heei, recent mi-am drscarcat Retrica, vreau sa stiu de ce nu mi se salveaza pozele facute cu Retrica. Fundaa

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se salveaza.In aplicatie.

| JustForMe explică:

Pai asta e problema ca nu mi se salveaza niciunde

| JustForMe explică:

Nu, vreau sa spun ca eu incerc sa fac poza, apas pe acel buton si se blocheaza imediat si nici nu mi se salveaza pozele

| ascovit a răspuns:

Jos in colt in partea stanga gasesti o pictograma. ( ca un film) apesi pe ea si gasesti acolo pozele.
Pozele le salvezi de acolo in modul urmator: apesi pe fiecare poza in partea, si apesi pe pictograma de langa "cosul de gunoi" si dupa "save to camera roll"
Succes. ( sa ma anunti daca ai reusit)

| Another6helpfull9stranger a răspuns:

Pozele ți se salvează în acel program. Tu trebuie să le descarci de acolo în telefon.