| anonim_4396 a întrebat:

Heei, TPU! Recent mi-am cumparat un Samsung Galaxy A5 2017. Nu stiu daca e de la vreo aplicatie sau ceva, dar de fiecare data cand ma sună cineva și închid mi se face ecranul albastru, având reclame si notificandu-ma ca am un apel nepreluat. Nu cred ca e normal. Păreri?

2 răspunsuri:
| Viitorulapropiat a răspuns:

Era nou cand l-ai cumparat? Da-i un restart, in cazul ca nu se rezolva, incearca resetare din fabrica. Dacă tot nu se rezolva, du-te la magazinul de la care l-ai cumparat si cere altul. ( daca dacă mai ai garantia)

| RAY a răspuns:

Da o scanare cu malwarebytes daca nu merge atunci o resetare generala