| TwIsTi a întrebat:

Am achizitionat recent un Samsung galaxy J5 2016, iar cand inchid ecranul isi da restart. Daca ma poate ajuta cineva, as vrea sa stiu care e cauza si cum se poate rezolva.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| mihneajuk a răspuns:

Nu stiu sigur ce are dar, singurul mod prin care te pot ajuta este sa iti zic sa il duci la garantie(asta daca era din fabrica sau de cand l-ai cumparat, daca nu atunci trebuie sa platesti un reparator(daca exista cuvantulbig grin) sa ti-l repare)

1 răspuns:
| Anuket a răspuns:

Este posibil să fie de la butonul de pornire. Și eu am avut aceeași problemă cu un Samsung mai vechi, iar aceeasta a fost problema, și nu mai știu ce. Dacă mai are garanție, du-l la magazinul de la care l-ai luat, dacă nu, nu te costă mult să-l repari.