| Noname193 a întrebat:

Heeia TPU! love struck
Am o mareeee problemăă...
Mi-am luat un telefon nou - Samsung GT-S5230 - LaFleur
Şi mi-am activat extraopţiunea Frog Enjoy...
Care e cu Internet
Dar nu-mi merge internetu, îmi apare că este o Eroare de coexiune...
Ce trebuie să fac? puppy dog eyes

- Mulţumesc :*

4 răspunsuri:
| Alynn98 a răspuns:

Uita-te in setari la internet si vezi ca trebuie sa dai la o chestie, nu mai stiu unde si setezi tipul conexiunii la cosmote mms. Cauti si tu prin setari

| OtiliaP a răspuns:

Suna 777 cei de la Orange internet te vor ajuta ...trebuie doar sa apelezi 777 apoi apesi 2 (PE MINE MAU AJUTAT) Funda?

| Nutzyka a răspuns:

Sau mai trebuie de la *100# sa configurezi telefonul la inetrnet sau de pe orange.ro

| Noname193 explică:

FROG=COSMOTE... deci nu am cum sa sun la cei de la ORANGE.