| Alexandra95_7739 a întrebat:

Heey :* stiti cumva daca se mai difuzeaza pe protv noile sezoane din " Mesaje de dincolo " si " CSI NY "? Mersiii :*

Funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| adytzul89 a răspuns:

Buna Alexandra95, din pacate, in momentul de fata, serialele "Mesaje de dincolo" si "CSI NY", nu vor mai difuza, cel putin pana nu ne vor anunta chiar ei de la ProTv, dupa cateva cautari pe site-ul ProTv, serialele difuzate gasesti pe http://www.protv.ro/filme-seriale/ dar cele mentionate de tine nu sunt. Doar ei ne-ar putea anunta cand vor fi defizuate noile sezoane.dar, dar cu putin noroc serialele le gasesti pe net, daca vrei, lasa-mi un mesaj privat si voi incerca sa te ajut :)