| Cristiannaaa a întrebat:

Hei,am cont pe ask.fm si vreau sa imi distribui profilul pe facebook sa primesc intrebari normal, cand vreau sa fac asta imi apare asta : The content you're trying to share includes a link that our security systems detected to be unsafe:

http://ask.fm/home/redirected/mobile? code=3d2bdfe416ad69329d41320049aa344b29d3c469&expires=14 50670012&path=

Please remove this link to continue.
If you think you're seeing this by mistake, please let us know.
Chiar nu stiu de ce..cineva care ma poate ajuta?

1 răspuns:
| Suntfataboss a răspuns:

Daca vrei sa il distribui pe facebook ai (F) acela de pe ask.fm dezactivat... dai pe el si il activezi... altfel nu stiu nici eu
Sper ca te-am ajutat