| PorumbelCuCapuChel a întrebat:

Scuzati categora, e cea mai cautata. Uitati ce s-a intamplat. Cand am intrat azi pe facebook mergea bine. Dar acum nu mai pot vedea comentariile primite, adica imi apare ceva gen "15 comments" si cand apas acolo nu imi apare nimic. Cand ma uit la conversatii nu imi apare nimic, in loc de replici apare un chenar galben cu "This message is no longer available because it was identified as abusive or marked as spam." La absolut toate conversatiile apare asa. Cand incerc sa ii scriu cuiva pe chat sau sa postez un status imi apare "The content you're trying to share includes a link that our security systems detected to be unsafe:
Please remove this link to continue.
If you think you're seeing this by mistake, please let us know."
Desi, eu nu am distribuit nimic. Ce se intampla? Am primit cumva report? In cat timp trece? Altora le merge facebookul, am incercat si pe calculator, si pe laptop, merge tot la fel de aiurea, am dat restart, nimic! Ajutati-ma va rog! Dau funda, jur!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ţi-a fost suspendat contul presupun.

Dacă e aşa, va dura cel mult 24-25 de zile.

| PorumbelCuCapuChel explică (pentru anonim_4396):

:o 24-25 de zile sa nu pot vorbi cu nimeni? OMFG! :'(