| emanuel87 a întrebat:

Hei am o problema.cand intru pe youtube sau google imi zice "What are you looking for?" si nu vrea sa imi apara google sau youtube.Si la facebook nu vrea sa mi se incarce pagina.Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| teck a răspuns:

Pai s-ar putea sa nu te fii logat de mult timp ori ai uitat parola si nu mai te lasa sa accesezi anumite site-uri, ai putea sa dezinstalezi aplicatiile alea si sa le instalezi din nou ori sa-ti resetezi telefonul ca din fabrica

4 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Sterge browseru Mozila si reinstaleaza-l.

| emanuel87 explică:

Dau funda

| emanuel87 explică:

Tot nu merge
vreau mai multe raspunsuri

| emanuel87 explică:

L-am reparat