| anonim_4396 a întrebat:

Hei, am o problema cu aplicatia Instagram. Cand intru pe ea nu se deschide si ramane fundalul alb happy. Ati patit?

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu am patit. Poti da update iar daca tot nu merge, ai rabdare ca sigur o sa isi revina.

| Anonimul151 a răspuns:

Nu am pățit, însă am pățit multe cu ig-ul. Am rezolvat întotdeauna cu dezinstalarea, și reinstalarea aplicației. După și a revenit, și nu am mai avut problema... Poți încerca.

| hirdovsmiv a răspuns:

Înainte de dezinstalare + instalare, poți încerca să dai ștergere date aplicație (din setările telefonului) + oprire forțată. E ca și cum ai reseta aplicația. Dacă tot nu funcționează poți încerca prima variantă.