| HaiTaci a întrebat:

Hei.Am si eu o problema:mi-am reinstalat Windowsul(XP 2002, Home edition), am instalat Internetul, totul bine.Am incercat sa instalez messul(versiunile 10 si 11)si imi da: Error launching file.
Ce poa' sa aiba? Funda, pentru solutia care merge.

Răspuns Câştigător
| andtim a răspuns:

Eu zic sa intrebi un prieten care se pricepe un pic sau eventual sa strangi niste banuti si poti cumpara de la orice service pentru calculatoare un CD-Rom. Daca chiar nu merge cu versiunile alea, instaleaza alte programe alternative(nu vei putea trimite fisiere chiar asa de bine, nu vei avea emoticoanele de la yahoo, dar e mai bine decat nimic! incearca pidgin, trillian, miranda, nu mai stiu... sau daca nu-ti convin nici astea ramai la meebo.

4 răspunsuri:
| Danιel a răspuns:

Incearca si aceasta varianta: http://filehippo.com/......dbc88b877/

| MenInShadow a răspuns:

Da, pai windows xp 2002? ia un xp cat se poate de nou, si actualizeaza cat de mult poti, pentru ca programele tale, sa fie la ordinea zilei, si pc-ul tau va fi foarte fericit tongue fundita?:X

| HaiTaci explică:

Asta l-am avut si inainte si a mers messul fara probleme.Plus ca nu pot instala un XP nou, fiindca nu am CD-ROM sau cum s-o chema, sa pot sa bag CD-ul.

| HaiTaci explică:

@ғelιх:Am incercat varianta ta,s-a salvat, dar la fel, nu se deschidecrying