| inexissstent a întrebat:

Hei! Am un decodor pentru canale HD de la Digi si mereu dupa ce nu mai deschid cateva ore televizorul, imi arata "Verificare energie dispozitiv" si merge (adica se conecteaza) abia după ce scot si bag iar in priza decodorul... Ce e de facut? I-am schimbat si priza, curentul sigur nu este o problemă. Multumesc.

1 răspuns:
| AlexSalling a răspuns:

Aparatul este defectuos. Du-te sa ti-l schimbe, dar dat fiind ca am avut am facut un contract la Digi pe 25 Octombrie 2016 si decodoarele mi-au ajuns pe 24 Martie 2017, nu cred ca va fi prea curand.