| Ildiz a întrebat:

Hei, am un nokia 5800 Express Music de aproape 2ani. l-am tot reparat (i-am schimbat ecranu, cartela, carcasa) (pe rand, cand a fost nevoie) si acum cand intru in "My Gallery" nu mai apare nici o poza nimic.Am crezut ca s-au sters, poate am dat eu ceva. dar am facut o alta poza si tot nu apare acolo.

Apare folder gol oricate poze sau filmulete as face straight face. Si nici de vibrat nu mai vibreaza big grin.Stie cineva de ce? Trebuie sa il duc iar la reparat? Sau i-au ajuns 2ani si imi trebuie alt telefon?

1 răspuns:
| Hollywood a răspuns:

Sal,si eu am Nokia 5800 express music,si eu am o problema in my galley, dar la intregistrari, daca il ai de 2 ani si l-ai tot reparat...si nu stiu ce iai mai facut,dai un refresh total,si vindel! sau faci ce vrei tu [pr refresh du-te la un gsm] sau mai tinel si reparal problema pe care o ai tu, la tel, o au multi happy