| ali31 a întrebat:

Hei! Am un Samsung galaxy grande prime si mi as dori o aplicație care sa facaa poze precum fac camerele iphon urilor sau galaxy s6, imi recomandați ceva? Sau macar o aplicație foto super cu filtre bune big grin Mulțumesc anticipat, dau fundita :3

3 răspunsuri:
| Rommeo a răspuns:

Poti sa folosesti tu mama aplicatiilor, ca tot nu ai sa ajungi la calitatea unui galaxy s6 niciodata. Aici e vorba de lentile, senzorul foto, deschidere focala, stabilizare etc. E ca si cum ai avea un Logan si vrei sa-l transformi intr-ul BMW.

| Amiica a răspuns:

Retrica, Candy Camera, B620

| Gociu_Mihai_2000 a răspuns:

Poti opta pentru aplicatii precum Retrica, Sweet Selfie si altele de pe Google Play sau daca vrei sa investesti iti poti lua lentile speciale pe care le poti atasa camerei.Le gasesti pe site-uri dedicate fotografiei sau pe site-uri cu telefoane, tablete, accesorii (eMAG, evoMag, CEL.ro,etc)