| xBlackWeed a întrebat:

Hei. Am un telefon Huawei ascend y530. Ieri cand l-am aruncat in pat s-a lovit de telecomanda si a iesit bateria din el. Cand am vrut sa-l deschid, a vibrat, iar mai departe cand sa-mi apara emblema firmei, la deschidere, se tot bloca si ramanea intr-un anumit punct, iar dupa se inchidea la loc.
Mai pot sa-l repar sau ceva? Stiti care e problema la el? Daca da, m-ar ajuta raspunsul vostru. Si da, dau funda.

Răspuns Câştigător
| aLExaNdRuUUul a răspuns:

Du-te la service cu el, Cred ca mai merge facut. Daca e la abonament il schimba.