| VinnieMmM a întrebat:

Salut, am un telefon Huawei Ascend G510 si ieri am iesit cu el afara, in zapada. Afara nu am avut probleme, dar cand am ajuns acasa s`a inchis si nu mai se deschidea (ecranu ramanea stins). L`am bagat la incarcat, am asteptat ceva si s`a deschis. Dar cand am vrut sa deschid Wi-Fi mi-a zis "Se acriveaza Wi-Fi?" si asa a ramas. Am scos bateria, i-am dat restart la android, dar tot nu merge... Nu stiu ce sa fac... Ma ajutati?

2 răspunsuri:
| korenix a răspuns:

Probabil s-a stricat senzorul de temperatura.
Daca il aprinzi si sta aprins cateva secunde apoi apare ceva sa dai ok si se stinge asta e problema.

| Bog312 a răspuns:

Probabil ca l-ai bulit. Asa am avut si eu o tableta, am scos-o afara la frig si gata facea probleme.Ce am facut a fost sa o trimit la garantie si acuma merge.