| Marius-Dumitru_Aursulesei_1997 a întrebat:

Salut TPU! Am o problema cu un telefon HUAWEI Ascend Y530. Mai exact nu mi se incarca bateria, iar daca scot bateria si incerc sa-l deschid doar prin incarcator, se deschide, dar dupa ce apare logo-ul de la Huawei se restarteaza singur, iar cand ajunge din nou la logo se restarteaza. Care credeti ca ar fi problema si cel mai important: cum o rezolv? Funda!winking

1 răspuns:
| gir861 a răspuns:

Salut. Se pare că ai un scurtcircuit pe mufa de alimentare. Va trebui să o înlocuiești.