| Alexuta333 a întrebat:

Hei! Am windows 7 ultimate :3 si acum doua zile nu imi mergea microfonul si am dezinstalat SoundMAX-ul..si a fost o mare porcarie pentru ca acum numai imi merge sunetul deloc..si nici Gta San Andreas Multiplayer crying Va rog ajutati-ma! am incercat sa il instalez din nou si imi dadea o eroare crying Ajuttooooor! FUNDA!

2 răspunsuri:
| LeMike a răspuns:

Fa update la placa de sunet si, in acel update ai toate prog de care ai nevoie.
Scrii modelul placii de sunet pe google.winking

| dany29ism a răspuns:

Ai di capu meu, ma doare capu la ce raspunsuri dau uni.
daca ai nevoie de ajutor da-mi add pe messenger, skype sau altele. numele de user e id. dai add si te ajut eu.