| Rrrrrrrrrrrrrrrrr a întrebat:

Hei, bună... Tocmai ce am învățat niște limbaje de programare precum Python, Java și știu sa lucrez în ele bine, cunoscut si html și php, mai știu sa lucrez si în unity... Am unele certificare care atesta cunoștințele mele, am urmat niște cursuri plătite online, la finalul cărora am primit și un certificat. Am și aplicații create de mine.

Problema e ca nu am facultatea in domeniul IT, eu anut acesta termin clasa A12a și sunt la profil uman, nu îmi place matematica și as vrea sa ma angajez in domeniu IT... Am posibilitatea sa încep facultatea de informatica in Alba și am vrea sa ma duc la fără frecvență... Doresc păreri în legătură cu facultatea, să mă duc la fără frecvență sau nu?

1 răspuns:
| Butters a răspuns:

Salut, eu acum termin facultatea la care faci referire, îți las un mesaj în privat ca să discutăm, dacă vrei.