| ℬaby a întrebat:

Hei! happy

Bună, TPU! Sunt cam nedumerită. săptămâna aceasta îmi voi cumpăra un telefon pentru că părinţii mei au prelungit contractul cu Cosmote.

Nu ştiu ce telefon să-mi iau, aş vrea cu touchscreen, dar să fie ceva rezistent şi nici foarte scump.

Ce telefoane îmi recomandaţi ( imagini + nume )?

Dau fundă celor mai explicite răspunsuri!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta cu iphone-ul lui nu e sanatos la cap. A spus sa nu fie prea scump, esti batut in sfelca? Ai habar cat costa iphone 4 S? Te sfatuiesc sa-ti iei un Samsung S5380 Wave Y,super belea, am si eu mi l-am luat in martie si nu am avut nici-o problema. Merge foarte bine, se conecteaza rapid la Wi-fi, tot ce vrei, camera cam micuta de 2mpx dar vede foarte bine. http://www.google.ro/......tp?/search -> poftim, un link cu niste poze, alege ce model crezi ca ti se potriveste.Bafta!

3 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Toate raspunsurile nu au nici o legatuura cu ce ai intrebat tu.

Prima data viziteaza magazinele cosmote vezi ce telefoane au si dupa aia postezi modelele telefoanelor dupa care te putem ajuta.

Stocul telefoanelor din magazinele cosmote difera de la oras la oras

Răspuns utilizator avertizat