| Sophie26 a întrebat:

Hei! Ce metode de a face like-uri pe facebook stiti? Dau funda

Răspuns Câştigător
| CristinaSNC a răspuns:

Daca esti fata faci si tu ca astea : poze de playboy pe gratis laughing. Glumeam. kiss!
Numarul de like depinde de cati prieteni ai, adauga cat mai multi prieteni dupa pune poze si poate ai nororc si iti dau like mai multi happy

3 răspunsuri:
| amyana a răspuns:

Fa-ti un hake pe facebook
o sa ai mi de like-uri iti garantez

| MiryamDeniz a răspuns:

Du-te și cerșește likes pe stradă, fă ceva! Mă tem că așa va fi viitoarea generaţie de copile... Totuși, chiar te reprezintă acel număr de likes? Ce, devii mai frumoasă, mai importantă?