| zizizuaza a întrebat:

Hei! ce parere aveti despre notebook-ul acer aspire one happy?
am mare nevoie de ajutor, deorece doresc sa il achizitionez:d
dau fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| razvascump a răspuns:

Bay verisoara mea are unu si a fost al meu happy merge super bine are 2 gb ram adica se misca super happy si are memori 340 de gb happy cat un calculator si toate astea in carcasa aia a lui mica happy deci eu zic ca merita plus ca este frumos pentru o fatahappy:X si e si ieftin

fundita?

1 răspuns:
| Specialist a răspuns:

Buna! uite aici toate detaliile, toate culorile disponobile etc etc... http://www.allportal.ro/netbook-acer-aspire-one-happy-2/704.html