| Vasile1986 a întrebat:

Hei.Cine stie cum imi pot recupera contactele de pe un mail pierdut? Si unde pot pune intrebari de genul acesta pe viitor?happy Multumesc mult funda la cel mai bun raspunswinkinghappy

Răspuns Câştigător
| monyk93 a răspuns:

Intra pe https://login.yahoo.com/......nfig/login si da la "I can't access my account ". vei gasi acolo o serie de intrebari. daca raspunzi bine, iti poti pune o noua parola (si iti recuperezi mail-ul).
Intrebarile se pun atunci cand iti faci un cont nou.
Sper sa reusesti :)

1 răspuns:
| SuzuKyube a răspuns:

Pai poti sa intri la lista de contacte si sa il ei ...cat despre genul de intrebai pai poti sa pui la telefonie sau conversati,... Dper ca ti-am fost de folos =^.^=