| TotulSAUnik a întrebat:

Hei,cine ştie unaparat foto dslr ieftin pe care sa-l folosesc pentru a pune poze pe un site de stock? Mie imi place Sony h300 dar nu este dslr, ce parere aveti de el, se poate descurca?

2 răspunsuri:
| Rockat a răspuns:

Mă gândesc că ești începător. Poate fi de folos și un H300. Dacă vrei ceva profesional poți încerca Canon. Iar pentru un începător un DSLR bun e și Canon eos 1200D - http://bit.ly/1OxTmtc

| Smarttool a răspuns:

Canon 1200d kit si descarca aplicatia android/ios - iti va clarifica meniul si are exemple la fiecate setare