| andry98 a întrebat:

Hei.Cum pot descarca poze de pe un "samsung galaxy mini" pe "PS"? Funda.

Răspuns Câştigător
| mrclaust a răspuns:

Da cel mai indicat e prin kies dar atunci cand il conectezi la calculator pe telefon iti apare sus doua notificari dintre care tu deschizi cea cu usb si iti apare o imagine cu android si un buton care il apesi si dupa aia iti apare pe PC ca un stick si pui pe el tot ce vrei si scoti tot ce vrei.

1 răspuns:
| TEDY2012 a răspuns:

Cred ca voiai sa scrii pc oricum iti trebuie un program numit kies pe care il gaseste pe site-ul lui Samsung
http://samsung-kies.en.softonic.com/