| AjutaPeTPU a întrebat:

Hei! Cum pot face sa nu mai apara casuta "Adauga prieten" pe Facebook? dica sa apara doar butonul "Follow"!. Multumesc mult! happy

2 răspunsuri:
| Melcul a răspuns:

Setari>confidentialitate>"cine ma poate contacta"pe linie cu el scrie"cine iti poate trimite cereri de prietenie"si dai la"editeaza"si bifezi "prietenii prietenilor"

| Vokii a răspuns:

Trebuie sa-ti schimbi data nasterii, astfel incat sa ai peste 18 ani si dupa intri aici si dai click 'Activeaza urmarirea' : https://ro-ro.facebook.com/about/follow