| Noone4u a întrebat:

Hei, cum scoti o melodie sau un clip de pe youtube de la categoria "preferate"?

Răspuns Câştigător
| unromantraditional a răspuns:

Daca vrei sa descarci o melodie,trebuie doar sa tastezi la google youtube downloader,sa dai click pe primul link,sa descarci programul youtube downloader,sa il instalezi bineinteles,apoi sa il pornest happy dai copy la link-ul melodiei,apoi paste in youtube downloader(se va copia singur cand pornesti programul),alegi locul in care sa fie salvat,apoi dai download. Daca vrei sa ''scoti'' o melodie din categoria ''preferate'',adica sa o elimini din aceasta categorie trebuie doar sa intri la categoria ''preferate'' apoi,in dreptul videoclipului(melodiei) apare o casuta,dai click pe casuta, adica o bifezi, iar sus, deasupra tuturor videoclipurilor din categorie, apare ''Eliminati''.Dai click pe eliminati si gata big grin Sper ca te-am ajutatwinking

5 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

Te duci la "Preferate"- "Editati lista de redare"- le bifezi, apoi "Elimina".

| MaskedMan a răspuns:

Te duci la toate cantecele.Si dai la elimina BAFTA funda?

| Mode a răspuns:

Da-mi mie add pe Y! M danyeldanyel2003 si te invat.happy

| Allinutzsa a răspuns:

Te duci la "Preferate"- "Editati lista de redare"- le bifezi, apoi "Elimina". happy

| nelistratan a răspuns:

Cel mai bine dowloadeaza,, Download Helper" si scoti orice melodie doresti