| Ania_3910 a întrebat:

Hei fani ai jocurilor. Puteti sa-mi dati si mie niste jocuri asemanatoare cu stardoll, farmerama, poptropica...

Răspuns Câştigător
| pissyaly a răspuns:

Incearca:Lady popular sau Miss Bimbo.
Daca vrei si de pe facebook incearca:Mall World,Fashion Desinger,Barn Buddy,Pet Ville,Farm Ville,City ville, Cafe world, Frontierville sau It girl

6 răspunsuri:
| vioreld a răspuns:

Unul din cel mai jucat joc este FARM FRENZY 2, ti-l recomand.

| LemonCandy a răspuns:

Ourworld. mie asta imi place si daca ai facebook : cityville, barn buddy, it girl, bubble saga.
Dar ourworld e cel mai fain. este asemanator cu stardoll. Dar e mul mai fain! love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Farmerama, zici? Încearcă FarmVille!

| shhaukan a răspuns:

Incearca:Our World,Club Penguin,Pandanda,Monkey Quest,Adventure Quest, Adventure Quest Worlds, Dragon Fable sau Super Hero Squad Online(da la asta trebuie sa iti descarce niste file) si cam atat.big grin

| Cobrax2002 a răspuns:

Stii de metin 2? e cool + zoomumba darkorbit nu stiu vreun joc pe nume funda

| mara167 a răspuns:

Goodgame fashion, goodgame mafia, moviestarplant, lady popular sper ca am fost de ajutor