| 1234567890qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm a întrebat:

Hei. Mi-am cumparat un Samsung galaxy J5 si am o problema cu el... nu mi se salveaza pozele descarcate. De exemplu, am vrut sa salvez o poza de pe Tumblr. Spunea ca poza a fost salvata in galerie, dar nu e asa. Nu apare. Si nici pozele de pe WhatsApp nu mi se mai salveaza. Ce sa fac? Apropo, nu are legatura cu spatiul de stocare. Cel putin asa cred

1 răspuns:
| casher a răspuns:

Daca ai card de memorie in el le gasesti in cardul de memorie (file manager>sd card>pictures
sau file manager>phone storage>whatsapp/zedge/tumblr/pictures/picsart
verifica si in folderele MyFavorite.