| KoJo07 a întrebat:

Am gasit salvata o poza in galerie din Whatsapp. Problema e ca eu nu intrasem pe acel grup de ceva timp (aveam 200 de mesaje necitite). Cum naibii a fost salvata daca eu nu am intrat pe grup intrucat nu am deschis poza?

2 răspunsuri:
| elcosmin a răspuns:

În primul rând, pe whatsapp se salveaza automat pozele, videoclipurile si inregistrarile audio. In al doilea rand, daca ai dezactivata acea functie, ai grija sa nu fie cineva pe whatsapp-ul tau. Poti verifica la setari>whatsapp web

| alexandrumarius11 a răspuns:

Se salveaza automat atata timp cat ai memorie suficienta si nu trebuie sa o descarci manual!