| regi112 a întrebat:

Buna! Am nevoie urgent de răspunsuri!
Deci, am trimis din greseala o poza, pe care nu trebuia să o vadă persoana la care am trimis-o pe whatsapp și gen am șters-o dar a văzut-o, după ce a văzut- o am șters-o și acum nu știu dacă o are salvată in galerie, pentru că știți ca, pe whatsapp se salvează pozele automat. Deci o are in galerie sau nu o are in galeriee?
Nu contează ce poza era. Va mulțumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu o are, pozele sterse se sterg automat din galeria persoanei care a salvat-o

| relian a răspuns:

O are la photo,pentru ca asa cum stii si tu pozele din whatsapp raman acolo,dar o copie se duce la photo in telefon.
Daca a vazut-o sigur o are acolo.
Dar sa fii sigur fa un test,trimite-i cuiva cunoscut sau care este linga tine o poza pe whatsapp,spune-i aluia sa o vada,apoi tu stergi mesaju.
Dar odata ce ala cui iai trimis tu s-a uitat,mesajul catre el nul mai poti sterge,deci poza este acolo garantat.

Tu poti sterge mesajul si de la el doar daca nu s-a uitat,nu a deschis whatsapp sa vada.
Iti si spune cand faci asta de la cine vrei sa stergi, de la toti sau doara de la tine.
In cazul in care ala a vazut nu-ti mai apare mesajul asta, adica sa alegi de unde sa stergi, la revedere laughing asa ca ai cam incurcato, ala are dovada, esti mancat de molii laughing

| Furnicuta000 a răspuns:

Daca a deschis mesajul inainte sa o stergi atunci mai mult ca sigur o are salvata. Eu nu am vazut niciodata sa se stearga de la mine din telefon o poza dupa ce a fost stearsa de pe wapp

| MariaEElena0505 a răspuns:

Depinde de setările whatsapp-ului acelei persoane.