| TimofteBianca a întrebat:

Am nevoie de ajutor... Nu mi se salveaza pozele in telefon, indiferent ca e o poza facuta de mine sau salvata de pe facebook/screenshot, nu se salveaza. Adică inainte rezolvam problema scoţând cardul afara din telefon si il introduceam iar, dar functiona doar pt putin timp. Nu stiu ce sa fac, va rog ajutati-ma, dau funda! (Samsung Galaxy S III Neo)

Răspuns Câştigător
| Chivoiu_Emanuel_1993 a răspuns:

Poate ti-s-a umplut toata memoria si de aceea nu ti se salveaza pozele. Sau poate ai un virus. Incearca sa schimbi cardul SD sau sa salvezi pozele de pe card pe laptop. Sper ca te-am ajutat.