| seby444 a întrebat:

Hei! Mi-am instalat pe laptop o aplicatie care deschide fisiere pdf si cu ea s-a descarcat si un program numit,, True Key". Si nu pot sa il dezinstalez.Adica nu imi apare in control panel.Ma puteti ajuta? Va rog.

Răspuns Câştigător
| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Uita-te mai bine in control panel, trebuie sa iti apara Intel security true key...

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns:

Felicitari, tocmai ti-ai virusat computerul!

Bula
| Bula a răspuns:

E un malware, un fel de virus.
Asa patesti daca te iei dupa reclame, nu dupa lucruri traditionale, incercate.
Foloseste Adobe Reader pentru citit pdf-uri.

| gelu1970 a răspuns:

Sunt mai multe maniere de al elimina.
totusi cel mai simplu e cu spy hunter.
problema e ca nu e un program free.

| seby444 explică (pentru Ionut_Sur_1987):

Mersi! Asa am facut! Dar nu e un fel de virus sau ceva de genul, nu?

| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Nu e virus, stai linistit!