| wwwAl3x a întrebat:

Hei TPU, recent mi-am reinstalat windowsu, iar dupa ce l-am instalat nu imi mai apare local area conection din control panel.Ma gandeam ca e din cauza ca nu am driverele, sau e din alta cauza? Ps:cand am reinstalat windowsu nu o aparut nici o eroare.

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Din cauza ca nu este instalat driver-ul la ea. du-te in Windows Update->Optional Updates si cauta acolo driver-ul.

| redlynx90 a răspuns:

Ce windows ai instalat? Spune-mi daca placa ta de retea e incorporata sau nu?