| Tentacle111 a întrebat:

Am descarcat un program numit switchbot pentru un joc(metin2) si cred ca am luat un virus.Imi apar programele fara iconita sau ca niste fisiere albe.Banuiesc ca e themida.De exemplu la skype,yahoo si jocuri, executabilele nu m-ai au iconitele lor..toate sunt albe.Ma puteti ajuta sa sterg acest virus? Am antivirus Eset Nod 32.Multumesc.

Si inca ceva:cand intru in downloads imi apare doar numele de la lucrurile descarcate, sunt invizibile inconitele.

2 răspunsuri:
| Emp3roR13 a răspuns:

Cel mai bine e sa iti reinstalezi windowsul sa fi sigur ca ai scapat complet de virus, si daca vrei un switchbot bun incearca-l pe cel care merge si pe win xp, cel a lui unpublished chiar asa scrii si pe google, switch bot for win xp by unpublished.