| SorinRK a întrebat:

Hei! Mi-am resetat modemul Huawei-HG655b din fabrică, dar nu ştiu cum să-l configurez din nou, am încercat să intru la adres 192.168.1.1 dar nu merge, prima data a mers, dar acum nu ştiu ce are. Mă puteţi ajuta, vă rog?

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Mai dai odata reset fara sa ai conectat vreun cablu de net in el. tine 5 sec

| untu a răspuns:

Apeleaza la operatorul (tehnician) de retele de internet sa vina la domiciliu sa te ajute sa le configurezi modemul!