| anaana2006 a întrebat:

Hei prieteni TPU. Mi-am instalat snapchat si nu stiu cum se foloseste ma ajuta cineva va rog?

3 răspunsuri:
| Ionut7743 a răspuns:

Cand esti pe camera frontala, tine apasat pe fata ta si o sa iti apara efectele. happy
funda?
mai vrei sa stii ceva?

| Justme111 a răspuns:

Daca ti apasat pe fata ta, iti vor aparea efectele. Daca glisezi la dreapta, iti apar povestile altora, daca glisezi la stanga, iti vor aparea mesajele. Daca glisezi in sus iti apar setarile, cine te adauga, etc. Daca glisezi in jos, iti apar pozele. Dupa ce faci poza, glisezi in laterale si ai diferite efecte, culori, iti apare ora, si Daca vrei o salvezi, si daca vrei o postezi. Sper ca te-am ajutat.