| Anca6991 a întrebat:

Hei, stie cineva ce versiune office e compatibila cu Windows 10? Am încercat cu office 2010 si imi zice ceva de genul ca nu e compatibil. Am avut la un moment dat 2016 dar nu mai stiu ce s-a întâmplat si acum nu il mai gasesc nici in versiunea trial. Aveti vreo idee cum sa rezolv problema asta?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Doar office 2013 e compatibila

| K0sti a răspuns:

Orice Office de la 2007 in sus!
RAY26TM ca de obicei vorbeste tampenii...

| Anca6991 explică (pentru K0sti):

Ok, dar totusi nu merge 2010... In fine o sa mai incerc eu sa vad ce iese. Mersi!

| K0sti a răspuns (pentru Anca6991):

Nu merge din alte cauze, pe care nu am cum sa ti le spun fara sa vad...
Microsoft spune ca merge, de ce nu merge la tine...fa sapaturi si vezi cauzele!

| Anca6991 explică (pentru K0sti):

Da, ai dreptate. Asta intentionez sa fac.