| ExCalibru2 a întrebat:

Cum rezolv problema urmatoare,, Versiunea acestui fisier nu este compatibila cu versiunea windows care se executa. Verificati informatiile de sistem ale computerului pentru a vedea daca trebuie o versiune x86(32 biti) sau x64(64 biti) a programului, apoi contactati producatorul de software." vreau sa-mi bag Sony vegas si nu pot ajutati-ma daca e si o versiune de 32 biti

Răspuns Câştigător
| 9Mike a răspuns:

Da, asta inseamna ca problema ta este ca ai luat Sony Vegas pentru 64bit pe 32bit. Descarca Sony Vegas pentru 32bit, pentru ca cel pe care il ai acum sigur n-o sa-ti mearga. Sper doar ca nu l-ai cumparat, ca atunci e cam nasol.

8 răspunsuri:
| 2Low a răspuns:

Daca tu ai Windows pe 64 bits cum vrei sa pui Sony Vegas pe 32?

| LuMix a răspuns:

Programul nu este compatibil cu versiunea ta de Windows.

| 9Mike a răspuns:

2Low, Programele pe 32 de biti ruleaza pe 64 bit. Problema este invers: Programele 64 bit nu ruleaza pe 32 de biti. ExCalibru, nu ai precizat daca ai Windows pe x86 sau x64, caci daca ai x86, iti trebuie o versiune a programului tot x86.

Aoleo deja ma dor ochii de la atatea numere big grin.

| ExCalibru2 explică (pentru 9Mike):

X86 adica x32 ca tot atata ii

| ExCalibru2 explică (pentru 9Mike):

Pe mine ma frecat ca langa instal mi-a dat 2 crackuri unul de 32 si unu de 64 si asta ma derutat, cine mai cumpara in ziua de asi mai bine stau sa caut si o luna cum am facut pentru Adobe photoshop cs6 si Adobe ilustrator. Oricum multumesc TPU.

| 9Mike a răspuns (pentru ExCalibru2):

Da, asta inseamna ca problema ta este ca ai luat Sony Vegas pentru 64bit pe 32bit. Descarca Sony Vegas pentru 32bit, pentru ca cel pe care il ai acum sigur n-o sa-ti mearga. Sper doar ca nu l-ai cumparat, ca atunci e cam nasol.

| 9Mike a răspuns:

Pai trebuie sa pui crackul de 32 happy

| ExCalibru2 explică (pentru 9Mike):

Am crack-ul dar cand intru pe fisierul exe imi zice asta

| ExCalibru2 explică:

Eu il am de 32 de biti