| bleakk a întrebat:

Am windows 7 si vreau sa imi iau pachetul Microsoft Office in PC.Sa iau TRIAL sau FULL? Si ce versiune, ce an? 2003-2007-2010?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Trial - inseamna de proba si nu va merge mai mult de 1-3 luni, versiunea = toate-s bune! Bafta!

| gelu1970 a răspuns:

Se presupune ca 2013 e cel mai performant. insa eu cred ca toate merg bine. trebuie sa tii cont ca pentru 2003 Microsoft nu mai da suport. deci, parerea mea ca indiferent care il iei, dintre 2007 si 2010 e ok. problema e sa il poti activa.
2007 da mai putine probleme in ideea ca cei de la Microsoft se preocupa acum de versiunile 10 si 13
in cazul fericit ca vrei sa cumperi o licenta adevarata, atunci ia 2010.
bafta.

| RaduTN a răspuns:

Salut Specific. Varianta TRIAL este la fel ca cea FULL doar ca tine 1, 2 chiar si 3 luni depinde de producator apoi expira si nu mai merge. Eu iti recomand Microsoft Office 2010. Daca tu lucrezi in domeniul acesta si ai nevoie de el neaparat trebuie sa ti-l cumperi. Daca nu, nu vad de ce l-ai cumpara.

Sper ca te-am ajutat.
O zi minunata in continuare iti doresc.