| JoR5er a întrebat:

Hei! Stie cineva cum pot elimina watermark ul de la finalul videoclipurilor editate cu Filmora Go fara sa plătesc? Si se sa descarc aplicația asta? Gen, are "unealta" pentru a face jumpcut uri?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai folosesti filmora. E vaide mama lui. Pentru PC(Windows) iti recomand ActivePresenter. Linux: Kazam. De asemenea: Movie Maker bate filmora, VSDC free video editor il bate pe filmora. Daca ai Offfice 365 nu uita ca in Powerpoint poti da export ca video si poti inregistra ecranul.

| Ax3LdeV a răspuns:

O cumperi aplicatia si dispare