| Emily04 a întrebat:

Hei! Stiu ca sunt probleme cu messengerul dar chiar am nevoie de mess. De fiecare data cand incerc sa ma logez imi apare : We can't sing up in to Yahoo Messenger. There might be a problem with your internet connection. Make sure your computer is connected to Internet. Click Troubleshoot to begin a series of tests to try the diagnose the connection problem. Desi sunt conectata la Internet si merge chiar bine.Cum as putea sa rezolv situatia? Vreau sa spun ca de curand am descarcat Yahoo Messenger 11.5. Si de atunci nu imi mai merge, pana acum mergea chiar bine. Poate fi asta problema? Daca da de unde pot descarca vechiul messenger? Va multumesc anticipat. happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Incearca v.10
http://downloads.kappa.ro/......-1270.html
Daca nu ai probleme cu internetul, cu siguranta aplicatia messenger a intampinat o eroare.

| TatianaCecilia a răspuns:

Si eu am avut exact aceeasi problema. dupa un restart sia revenit..nu am fost nevoita sa apelez la un alt messenger.

| mikaelacosmina a răspuns:

Aceesi chestie am patit-0 si eu aseara...e de la ei nu-i de la conexiune...trb sa astepti sa-si revina..ma gandesc ca-i mess-ul de asa natura creatwinking

| Emily04 explică (pentru TatianaCecilia):

Si eu am incercat cu restart, dar tot la fel a fost

| Emily04 explică (pentru mikaelacosmina):

M'am gandit la chestia astawinking.Dar astept deja de o luna si ceva, nu ar fi fost cazul sa isi revina? happy

| mikaelacosmina a răspuns (pentru Emily04):

Ai incercat sa-ti schimbi parola de mai multe ori la acel id? probabil si asta poate fi o cauzawinking

Răspuns utilizator avertizat
| Emily04 explică (pentru nr1official):

Mersi, mersi muult! A mers big grin

| Emily04 explică (pentru nr1official):

love struck..Merge!