| Anonimus17645 a întrebat:

HeI TPU. Acum o saptamana mi-am luat un router de la D-Link592C. L-am bagat in priza, am conectat cablul de net la el.... Cand incerc sa ma conectez pe telefon, imi apare ca m-am conectat imi arata semnal full dar nu merge netul. Ma puteti ajuta? Trebuie configurat?

5 răspunsuri:
| Fizy93 a răspuns:

Trebuie configurat, urmareste cu atentie pasii din instructiuni, sunt destul de simpli. Succes!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e suficient sa il bagi in priza, trebuie sa il si configurezi

| Anonimus17645 explică (pentru Fizy93):

Instructiunile sunt in toate limbile posibile dar in Romana nu.

| Fizy93 a răspuns (pentru Anonimus17645):

La ce provider de internet esti conectat?

| Anonimus17645 explică (pentru Fizy93):

Net Cafe