| TheScienceElias a întrebat:

Hei TPU, am 3 întrebari și anume:
1. Ce părere aveți despre Nokia Asha 306?
2.Se poate intra pe YouTube și asculta muzică pe YouTube, adică mă refer are acel flash player?
3. Mi-l recomandați?

Răspuns Câştigător
| Simina1619 a răspuns:

Am cautat detalii pe urm site: http://www.gsmarena.com/nokia_asha_306-4801.php

Eu zic ca e bun, prinde wi-fi, cablu usb, poti asculta muzica mp3 si mp4 (adica si cu videoclip).

Nu stiu sigur daca poti intra pe youtube tot timpul. Daca prinzi internet ptin Wi-fi, atunci poti intra la youtube, alftel nu stiu.

Daca e pretul bun si iti place cum arata, eu zic e bun telefonul...mai uita-te si tu pe site-uri :D

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

1. nu raspund.
2. da.
3.nu.
de ce, ai variante cu android mai ok.