| Pyskiss a întrebat:

Am doua poze pe facebook.La poza de la avatar i-am dat delete.Acolo in lista aia imi arata doar o poza(cea care nu am sters-o), dar la avatar tot aia e care am sters-o de ce? Dau funda! Sau cum pun ailalta poza la avut? SA nu se mai vada aia care am sters-o.

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Pai cand alegi o poza de avatar, programul o upload-eaza imediat, deci ce vezi tu nu este poza salvata la tine pe calculator, ci poza salvata in serverul facebook. De schimbat cred ca o schimbi la fel cum ai ales-o prima data, dai click pe poza ta cand esti pe pagina ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urgent va fi mutata si intrebarea.Numai bine.