| asdfghevere a întrebat:

am nevoie de ceva mai complicat. vreau sa fac un video cu o persoana dar ideea e ca fundalul vreau sa fie schimbat. de exemplu daca il fac in camera sa aiba fundalul cu stele sau ceva de genul. Stiti cumva un astfel de program?

Răspuns Câştigător
| BenWilde a răspuns:

Iti trebuie ecran verde pentru. a extrage o silueta umana dintr-un video, si apoi sa schimbi fundalul cu unul cu stele sau ce doresti tu. Si program pentru. asta este Adobe After Effects.

1 răspuns:
| DianaDobritoiu a răspuns:

Adobe After Effects-program de photoshop